رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

30 کشوری که با خرید خانه می توانید پاسپورت جدید بگیرید(قسمت دوم )

سوالی که همیشه ذهن همه مهاجرین را به خود مشغول کرده است این بوده که چگونه بتوانند در کشور مقصد اقامت دائم بگیرند و در حقوق شهروندی آنجا بهرمند شوند . همان طور که در بخش اول این مقاله با عنوان " 30 کشوری که با خرید خانه می توانید پاسپورت جدید بگیرید ... " اشاره کردیم یکی از راههای اخذ اقامت دائم و کسب حقوق شهروندی ، سرمایه گذاری و خرید ملک در بعضی از کشورهاست . در این مقاله قصد داریم تا شما را با ادامه معرفی این کشورها آشنا کنیم پس با آسوده کیهان سیر همراه باشید ... 

 

آندورا

 

کشور آندورا از جمله کشورهایی است که اجازه اقامت را دائم را فقط به کشورهای غیر اتحادیه اروپا می دهد . برای کسب مجوز اقامت این کشور باید 457 هزار دلار برای خرید ملک سرمایه گذاری کنید . برای برخوردار شدن از حقوق شهروندی، لازم است 20 سال در این کشور زندگی کنید.

 

کشور آندورا

 

آنتیگوا بارا بودا

 

هزینه ای که برای سرمایه گذاری این کشور نیاز دارید مبلغی حدود 400 هزار دلار است که با این مبلغ می توانید حق شهروندی و اقامت دائم و گذرنامه این کشور را کسب کنید . 

 

کشور آنتیگوا بارا بودا

 

باهاماس 

 

افرادی که بخواهند برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند باید سرمایه ای حدود 500 هزار دلار فراهم کنند . بااین هزینه می توانند در این کشور ملک خریداری کنند و اقامت دائم این کشور را کسب کنند و با گذشت 10 سال زندگی در این کشور از حقوق شهروندی آن نیز بهره مند شوند . 

 

کشور باهاماس 

 

موریس

 

کشور موریس که مقصد گردشگری در تعطیلات برای ثروتمندان است ، شرایط سختی برای صدور مجوز اقامت دارد . این کشور فقط به افرادی اقامت دائم می دهد که اقامت آنها کوتاه مدت باشد و جزو اتباع خارجی باشند و هدف از اقامت آنها ادامه تحصیل باشد . مدت اقامت که مجوز آن صادر می شود به مدت 2 سال است و هزینه ای در حدود 500 هزار دلار نیاز دارد . 

 

کشور موریس 


 

ایالات متحده

 

قوانین اخذ اقامت در این کشور متفاوت است با دیگر کشورها و اگر مبلغی در حدود 500 هزار دلار را در بخش املاک سرمایه گذاری کنید می توانید گرین کارت آمریکا را کسب کنید . 

 

کشور ایالات متحده


 

ایرلند

 

اگر تمایل دارید تا در این کشور زیبا اقامت داشته باشید ، باید در  بخش املاک، کسب و کار‌ها و اوراق قرضه، مبلغی در حدود 595 هزار دلار سرمایه گزاری کنید و برای گرفتن حقوق شهروندی باید 5 سال از مدت زندگی شما در این کشور گذشته باشد . 

 

کشور ایرلند

 

مونته نگرو

 

اگر مبلغ 595 هزار دلار در بخش املاک و مستغلات این کشور سرمایه گذاری کنید ، دولت این کشور مجوز اقامت دائم و حق شهروندی را برای شما صادر می کند . این کشور به بهشت پنهان اروپا معروف است . 

 

کشور   مونته نگرو

 


پرتغال

 

شرایط این کشور برای صدور اقامت دائم این است که متقاضیان این مجوز اتباع خارجی و عضو اتحادیه ای غیر از اروپا باشند . این افراد باید سرمایه ای در حدود 595 هزار دلار داشته باشند تا بتوانند در این کشور ملک خریداری کنند . اگر شما شانس دریافت اقامت این کشور را داشته باشید می توانید در تمام کشورهای اروپایی کار و زندگی داشته باشید و بعد از گذشت 6 سال حقوق شهروندی این کشور را کسب کنید . 

 

کشور پرتغال


 

اسپانیا

 

شرایط اقامت در این کشور همانند کشور پرتغال است . شما می توانید با سرمایه 595 هزار دلار برای خرید ملک در این کشور اقدام کنید و در تمام کشورهای اروپایی کار و زندگی کنید . 

 

کشور اسپانیا

 


بلغارستان

 

اتباع خارجی غیر اتحادیه اروپا، باید سرمایه ای در حدود 595 هزار دلار برای دریافت اقامت این کشور و خرید ملک داشته باشند . متقاضیان با دریافت اقامت دائم بلعارستان می‌توانند مانند اقامت کشورهای پرتغال و اسپانیا در تمام کشور‌های اروپایی کار و زندگی داشته باشند . متقاضیانی که به مدت پنج سال در این کشور زندگی کنند، از حقوق شهروندی بهره‌مند می‌شوند . لیست پکیج های تورهای بلغارستان را در سایت آسوده 24 ملاحظه کنید و برای رزرو تور با شماره 02122974900 تماس بگیرید . 

 

کشور بلغارستان

 


ایتالیا

 

قوانین اخذ اقامت در این کشور تا حدودی متفاوت از دیگر کشورهاست . خرید ملک در این کشور ضمانتی برای صدور اقامت شما نیست اما اگر عضو اتحادیه اروپا نباشید با  حداقل 1.2 میلیون دلار در بخش املاک و یا در پروژه‌های بازسازی بناهای تاریخی، سرمایه گذاری کردن می‌توانند اقامت این کشور را دریافت کنید .

 

کشور ایتالیا


 

مالت

 

اتباع خارجی با سرمایه گذاری مبلغ 1.1 میلیون دلار در این کشور می توانند اقامت دائم این کشو را بگیرند و بعد از گذشت 12 ماه گذرنامه خود را دریافت کنند . 

 

کشور مالت

 


سوئیس

 

زندگی و اقامت در کشور زیبای سوئیس آرزوی هر انسان طبیعت دوستی است . دولت این کشور به اتباع خارجی که مبلغ 1 میلیون دلار سرمایه گذاری کنند اقامت دائم می دهد . این هزینه را می توانید در بخش املاک و یا کسب و کار سرمایه گزاری کنید و پس از گذشت 12 سال زندگی در این کشور حقوق شهروندی آن را کسب کنید . 

 

کشور سوئیس

 

ترکیه

 

هزینه اقامت در این کشور 1 میلیون دلار از سمت دولت این کشور تعیین شده است که با گذشت 3 سال می توانید حقوق شهروندی این کشور را نیز کسب کنید . 

 

کشور ترکیه

 

 

 

 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر