رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

اخذ ویزا و وقت سفارت

رزرو آنلاین هتل داخلی و خارجی و بلیط هواپیما

30 کشوری که با خرید خانه می توانید پاسپورت جدید بگیرید (قسمت اول )

بسیاری از مردم که قصد مهاجرت و یا اقامت در کشورهای خارجی را دارند دغدغه اصلی دریافت اقامت و حق شهروندی و خرید ملک را در کشور مقصد دارند . خوشبختانه تعداددی از کشورها این امکان را برای مهاجرین فراهم کرده اند که با خرید ملک در آن کشور بتوانند اقامت دائم و یا حق شهروندی را بگیرند . در این مقاله قصد داریم تا شما را با این کشورها آشنا کنیم . با آسوده کیهان سیر همراه باشید ... 

 

برزیل 

 

برزیل یکی از ارزان ترین کشورها از نظر سرمایه گذاری برای اقامت می باشد به طوریکه شما می توانید با مبلغ حدودی 16 هزار دلار اقامت دائم این کشور را دریافت کنید . این سرمایه گذاری فقط محدود به خرید ملک نیست و شما می توانید حتی از طریق کسب و کارهای محلی نیز سرمایه گذاری کنید .  

 

کشور برزیل

 

 

 

 

کلمبیا

 

سرمایه گزاری در این کشور همانند برزیل ارزان است . این کشور در شمال غربی آمریکای جنوبی قرار دارد . هزینه اقامت در کلمبیا برای اتباع خارجی بیش از 15 هزار دلار در ملک و 23 هزار دلار برای کسب و کار می باشد . 

 

کشور کلمبیا

 

 

 

فیجی 

 

فیجی جزیره ای واقع در اقیانوس آرام می باشد که سرمایه گذاری در آن نسبت به دو کشور قبلی کمی گران تر است و حداقل مبلغ 125 هزا دلار سرمایه نیاز دارید تا بتوانید در این جزیره اقامت بگیرید . اما برای داشتن حق شهروندی این جزیره باید به مدت حداقل 5 سال در این کشور زندگی کنید . 

 

کشور فیجی

 

 

 

سنت کیتس نویس 

 

سنت کیتس نویس کشوری آرام و بی دغدغه می باشد که برای افراد میانسال و بازنشسته بهترین مکان برای زندگی می باشد . هزینه خرید ملک در این کشور در حدود 400 هزار دلار می باشد که با این سرمایه گذاری علاوه بر دریافت گذرنامه جدید ، می تواند حق شهروندی را نیز داشته باشید.

 

 

کشور سنت کیتس نویس

 

 

 

بلژیک

 

بلژیک یکی از زیباترین کشورها می باشد که کسب اقامت در این کشور ساده است و به سرمایه ای در حدود 416 هزار دلار نیاز دارید . اشخاص غیر نظامی و اقوام غیر اتحادیه اروپا می توانند در این کشور ملک خریداری کنند . اگر بخواهید حق شهروندی را از این کشور دریافت کنید باید با داشتن ویزای طلایی 5 سال از مدت اقامت شما در این کشور بگذرد . 

 

کشور بلژیک

 

 

 

مجارستان 

 

این کشور به افرادی که برای خرید ملک حدود 356 هزار دلار هزینه کنند اقامت دائم را می دهد و برای دریافت حق شهروندی باید حداقل 8 سال در این کشور زندگی کنند . در سایت آسوده 24 می توانید شرایط و امکانات پیکج های تور مجارستان را مشاهده کنید و برای رزرو تور با شماره 02122974900 تماس بگیرید . 

 

کشور مجارستان

 

 

 

گرانادا 

 

این کشور یکی از جزایر کارائیب است که سرمایه گذاری در آن نیازمند پرداخت هزینه سنگین نیست . برای کسب اقامت این کشور باید حداقل 350 هزار دلار در ملک سرمایه‌گذاری کنید و یا 200 هزار دلاربهصندوق دولتی پرداخت کنید. 

 

کشور گرانادا

 

 

 

لتونی

 

اگر شخصی عضور اتحادیه اروپا نباشد و بخواهد در این کشور اقامت داشته باشد باید حداقل 327 هزر دلار سرمایه داشته باشد . در صورتی که بتوانید این اقمات را دریافت کنید مجوز آن حدود 5 سال اعتبار دارد و برای دریافت حق شهروندی این کشور باید حداقل 10 سال در این کشور زندگی کنید . 

 

کشور لتونی

 

 

یونان

 

اقامت و سرمایه گذاری در این کشور ویژه افراد غیر اتحادیه اروپا می باشد و هزینه آن حدود 300 هزار دلار می باشد . با این هزینه می توانید حق زندگی و کار را دریافت کنید و با گذشت 7 سال می توانید حق شهروندی را نیز داشته باشید . 

 

کشور یونان

 

سنت لوسیا

 

اگر تصمیم دارید تا در این کشور اقامت داشته باشید و مجوز اقامت آن را کسب کنید باید سرمایه ای در حدود 300 هزار دلار برای خرید ملک و 100 هزار دلار کمک مالی برای صندوق رفاه این کشور داشته باشید . 

 

کشور سنت لوسیا

 


دبی

 

شهر دبی علیرغم اینکه بسیار پیشرفته و توسعه یافته می باشد ، هزینه و مخارج اقامت و سرمایه گذاری آن چندان گران نیست . 

امارات متحده عربی به اتباع خارجی که حداقل 272 هزار دلار در ملک و یا 20 هزار دلار در یک کسب و کار سرمایه گذاری کنند، ویزای طلایی ارائه می‌دهد . برای رزرو هتل در شهر دبی به سایت آسوده 24 مراجعه کنید و با ریال هتل خود را رزرو کنید . 

 

 

 

دبی 

وانواتو

 

این کشور جزیره ای در اقیانوس آرام است. وانواتو به متقاضیانی که 200 هزار دلار یا بیشتر در ملک سرمایه گذاری کنند، حق شهروندی افتخاری اهدا می‌کند؛ عملیات سرمایه گذاری و دریافت حق اقامت در حدود 2 ماه طول میکشد و پس از این مدت گذرنامه جدید شما صادر می شود . 

 

کشور وانواتو

 


 

پاناما 

 

یکی دیگر از کشورهایی که مناسب افراد سالخورده و بازنشسته می باشد کشور پاناما می باشد . . سرمایه گذاری در ملک به ارزش 200 هزار دلار یا بیشتر، همه آن چیزی است که شما را به هدفتان می‌رساند

 

کشور پاناما

 


 

دومینیکا

 

اگر رویای بازنشستگی در سواحل کارائیب را دارید ، دومینیکا شما را فرا می‌خواند. این کشور با برنامه‌های سرمایه‌گذاری، یکی از کشور‌های مقرون به صرفه در جهان برای دریافت اقامت دائم است. سرمایه لازم برای دریافت اقامت دائم و حقوق شهروندی در این کشور 20 هزار دلار است. با خرید ملک به ارزش 200 هزار دلار در دومینیکا، سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور را تجربه خواهید کرد. 

 

کشور دومینیکا

 

 

 

 

 

 

 

 

در مقاله های بعدی شما را با ادامه معرفی این کشور ها آشنا خواهیم کرد . پس پیشنهاد میکنیم مقاله " کشورهایی که با خرید خانه می توانیم اقامت دائم را کسب کنیم " را مطالعه کنید . 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر